DARBE GİRİŞİMİNİ BÖYLE İTİRAF ETTİ

23 Temmuz 2016
Reklamlar
Terörist elebaşısı Fethullah Gülen yaptırdığı darbe girişiminin ardından örgütüne seslendi, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a yönelik suikast imasında bulundu, FETÖ lideri Gülen sözleriyle kanlı darbe girişimini itiraf etmiş oldu. Teröristbaşı Fethullah Gülen'in örgütüne talimatlar ve milete tehditler yağdırdığı yeni konuşması yayınlandı. Darbe girişiminin ardından ilk kez video yayınlayan Teröristbaşı, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a suikast imasında bulunurken, meydanlarda demokrasi nöbeti tutan vatandaşlara hakaret ederek tehdit etti.

 KANLI DARBEYİ SAVUNARAK İTİRAF ETTİ

İlk açıklamalarında "darbeyi ben yaptırmadım" yalanına sığınan Teröristbaşı Fetullah Gülen, delillerin birer birer ortaya çıkması, itirafların başlaması, asker imamın Akıncılar Üssü'nde yakalanması ve FETÖ'cü emniyet müdürünün asker kıyafeti ile tankın içinde ortaya çıkması ile bu yalanı daha fazla sürdürmedi. Teröristbaşı videoda da görüldüğü gibi yapılan darbe girişimini ve halka yapılan hain saldırıları hem savundu hem de itiraf etti. 

ERDOĞAN'A SUİKAST İMASI

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı da açıkça tehdit eden Teröristbaşı Gülen, Hitler'in intiharını hatırlatarak akıllarında olan suikast ihtimalini dışa vurmuş oldu.

 TERÖRİSTBAŞI GÜLEN'DEN MİLLETE TEHDİT: HAYATTA KALIRLARSA..

 "Varsın bir sürü ahmak bir başarı elde etmiş gibi güle dursun, düğünler dernekler kursun, o komik durumlarını birer bayram ilan etsinler fakat dünya onları alaya alıyor" sözlerini ise, "Hayatta kalırlarsa eğer yaptıklarından utanacaklar ve keşke diyecekler fakat öbür tarafta da keşke diyemeyecekler" tehdidiyle devam ettirdi.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

DOMUZ ETİ NEDEN HARAMDIR İŞTE CEVABI GENÇ KIZIN BU HALDEKİ DANSI OLAY OLDU Erzurumlu'nun Garanti Servisi ile İmtihanı Rekor Kırıyor KENDİ KENDİNİ YİYEREK ÖLDÜREN KADIN
http://cdn00.vidyomani.com/c/7/5/2/darbe-girisimini-boyle-itiraf-etti/index.html#fb